Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Uygur, Balıkesir’de STK temsilcileriyle bir araya geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu için çalışmalarını sürdürüyor.

Sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle Balıkesir’de görüşmek üzere gelen Uygur, Cumhur İttifakı Adayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek çağrısında bulundu.

Uygur, 21 yılda yaptıkları yatırım ve hizmetleri Türk Yüzyılında daha ileriye taşımak için 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan destek istedi ve şunları söyledi:

“28 Mayıs’tan sonra inşallah doğru adamla yola devam edeceğiz diyeceğiz. Siyasetimizin ve davamızın temel dayanağı milletimizdir, milletimizin sözüdür. AK Parti olarak bugüne kadar almış olduğumuz ve aldığımız mücadeleler… 21 yıldır sivil toplum, demokrasi, hak ve özgürlükler anlamında reform adımları atmaya devam eden Türkiye 21. yüzyıldaki temel hedefimiz ‘Güçlü’ anlayışı çerçevesinde sivil toplum kuruluşlarımızı en üst düzeye çıkarmaktır. sivil toplum, güçlü Türkiye’ Sizlerin desteğiyle bunu başaracağımıza olan inancım tam.”

Sivil toplum kuruluşu temsilcilerine 14 Mayıs’ta verdikleri destek için teşekkür eden Uygur, “Milletimiz en doğru kararı, en doğru sözü 28 Mayıs’ta söyleyecektir. Buna inancımız tam. büyük ve güçlü Türkiye istikametinde Türk Asrının emelleri ile vatan ve millet bir arada.” bir açıklama yaptı.

tepebasihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu