Haber
Turgutluspor Eynesil Belediyespor’u yenerek lider oldu
![](https://haber-gemerek.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/turgutluspor-eynesil-belediyesporu-yenerek-lider-oldu-waJpVRew.webp)
TFF 3. Lig 2. Grupta hedefini zirveye koyan Turgutluspor, evinde Eynesil Belediyespor’u 2-0 mağlup etti. Maçın ilk yarısı golsüz sona erdi. Turgutluspor, 75. dakikada Veysel’in golüyle 1-0 öne geçti. Maçın 84. dakikasında Noyan attığı golle farkı ikiye katladı: 2-0. Bu galibiyetin ardından Turgutluspor 23 puana yükseldi ve lider oldu. Eynesil Belediyespor ise 10 puanda kalarak düşme potasından kurtulamadı.